КОНСУЛЬСЬКА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ

Юридична компанія "Lion's Mark" надає послуги консульської легалізації документів (легалізація в посольстві).

Консульська легалізація - це затверджена міжнародним правом процедура, спрямована на визнання документів за кордоном. Даній процедурі піддаються офіційні документи, призначені для країн, які не є учасниками Гаазької конвенції.

Консульська легалізація офіційних документів включає в себе декілька етапів:

  1. легалізацію документів в Міністерстві юстиції;
  2. легалізацію в Міністерстві закордонних справ;
  3. переклад документів та нотаріальне завірення;
  4. легалізацію в посольстві / консульстві країни призначення.

Однак легалізований документ буде мати силу тільки в тій країні, в посольстві / консульстві якої він був легалізований.

Для легалізації документів замовник повинен оформити нотаріальну довіреність на нашого співробітника.

Країни, які не підписали Гаазьку конвенцію: Канада, Китай (крім Гонконгу і Макао), Іран, Індія, Єгипет, ОАЕ, Саудівська Аравія,  Катар, Кувейт, В'єтнам та інші.

Особливості консульської легалізації:

  • для подачі документів на легалізацію від імені замовника необхідна довіреність, оформлена у нотаріуса на одного зі співробітників Юридичної компанії "Lion's Mark". В іншому випадку документи не будуть прийняті в вищевказаних інстанціях. Якщо власник документа знаходиться в іншій країні, то довіреність можна оформити безпосередньо в консульстві України в цій країні;
  • при легалізації дипломів про освіту печатки легалізації проставляються на нотаріально завірені копії документів. Основна вимога при легалізації диплому полягає в наданні архівної довідки з навчального закладу;
  • якщо легалізація проводиться для документів, виданих управліннями РАЦС, то необхідно надавати новий зразок  документа. Якщо в країні видачі прийнятний старий зразок документа, то печатка легалізації проставляється на його нотаріально завіреній копії;
  • легалізація документів юридичних осіб вимагає надання супроводжувального листа від компанії на бланку з печаткою та підписом Директора. У листі мають бути вказані дані одного зі співробітників Юридичної компанії "Lion's Mark", який буде подавати документи на легалізацію.

Консульський департамент не проставляє печатки легалізації на документах, які складені та видані на території іноземних держав. Документи такого типу легалізуються в консульстві України, яке знаходиться в країні видачі документів.

Завірення документів в посольстві.

Завірення документів в консульських відділах іноземних держав - одна з ланок у ланцюжку легалізації. Процедура консульської легалізації завжди закінчується завіренням в посольстві відповідної держави. В залежності від країни, консульська печатка проставляється на оригіналі легалізованого документа або на легалізованому перекладі цього документа.

Крім цього посольства деяких країн здійснюють завірення копій офіційних документів. Наприклад, посольство Іспанії завіряє копії закордонних паспортів, а посольство Німеччини проставляє консульську печатку на копіях офіційних українських документів.

Апостиль + консульська легалізація.

Дана процедура передбачає проставлення апостиля в міністерствах України, переклад присяжним перекладачем посольства і подальшу легалізацію в посольстві / консульстві країни призначення.

Країни: Італія, Іспанія.


Дізнатись вартість
Top