Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ)

Юридична компанія "Lion's Mark" надає послуги з реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) в Києві.

Товариство з обмеженою відповідальністю, будучи однією з найбільш затребуваних форм організації господарської діяльності, знаходиться в ряду найбільш привабливих і популярних варіантів ведення бізнесу на території України.

У зв'язку з останніми тенденціями в законодавчому полі на сьогоднішній день відкрити ТОВ у фінансовому плані куди простіше. Насамперед це пов'язано з тим, що вимоги щодо наявності мінімального статутного капіталу (СК) чинним Законом не обумовлені, а тому можна обійтися і без нього. Для порівняння: до червня 2011 р. СК становив не менше однієї мінімальної зарплати, а до 30.12.2009 р. - не менше 100 мінімальних  зарплат.

Ми все ж рекомендуємо нашим клієнтам СК в розмірі, що перевищує одну мінімальну зарплату на дату реєстрації. Разом з цим, нормами Закону передбачена можливість оплати СК (за наявності такого) протягом 1-го року з моменту реєстрації. Іншими словами, у витрати на реєстрацію його так чи інакше можна не включати.

Особливу увагу слід приділити вибору напрямків діяльності ТОВ відповідно до класифікації видів економічної діяльності КВЕД-2010 та Статуту як основоположного документу компанії. При вирішенні цих питань краще віддати перевагу професіоналам своєї, адже якщо не врахувати всі нюанси спочатку, то надалі внесення змін до самого Статуту вимагатиме зайвого часу, нервів і грошей. Також важливо визначитися з системою оподаткування прибутку підприємства. Залежно від обраних видів діяльності, річного обороту і кількості працівників, можна вибрати оподаткування на загальній системі чи на єдиному податку.

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) включає:

  • Консультація відносно реєстрації ТОВ;
  • Підготовка пакету засновницьких документів для реєстрації ТОВ;
  • Оплата платежів за реєстрацію ТОВ;
  • Реєстрація ТОВ в ДРСУ і отримання Виписки;
  • Виготовлення печатки.
  • Довіреність на ім'я нашого співробітника.

Основні питання, які вирішуються до реєстрації ТОВ:

  1. Назва фірми;
  2. Юридична адреса;
  3. Як формуватиметься статутний капітал (грошима або майном);
  4. Види діяльності (згідно КВЕД-2010).

У вартість включені всі держ. платежі.


Дізнатись вартість
Top