ЛІЦЕНЗІЯ НА ТУРОПЕРАТОРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Юридична компанія "Lion's Mark" надає послуги з отримання ліцензії на туроператорську діяльність.

Основний документ, який регулює правовідносини, пов'язані зі здійсненням і організацією туризму на території України - це Закон  України «Про туризм» від 15.09.95 р. № 324/95-ВР. Відповідно до «Закону» суб'єкти господарської діяльності не мають права в  своєму найменуванні застосовувати слова "Туристичний оператор" без оформлення ліцензії на право здійснення діяльності  туристичного оператора.

У ліцензійних умовах Туристичні оператори визначені як юридичні особи, створені згідно з чинним законодавством України,  виключною діяльністю яких є забезпечення і організація туристичного продукту, надання та реалізація туристичних послуг,  посередницька діяльність із надання супутніх і характерних послуг і які відповідно до встановленого порядку оформили  ліцензію на туроператорську діяльність.

Крім цього, Ліцензійними умовами передбачений ряд вимог, яким мають відповідати і дотримуватись суб'єкти туристичної  діяльності при оформленні і застосуванні ліцензії Туристичного оператора:

1. Для кадрового складу:

Керівник компанії «Туристичного оператора», філії або іншого відокремленого підрозділу туроператора зобов'язаний  відповідати одній з вимог:

 • вища освіта в галузі туризму
 • вища освіта і не менше ніж 3-річий стаж роботи в сфері туризму.

2. Вимоги до фінансового забезпечення «Туроператора»:

Для компенсації своєї матеріальної відповідальності за шкоду, яка може бути завдана туристу в разі виникнення обставин, що  вказують на неплатоспроможність суб'єкта ліцензування, «Туроператор» зобов'язаний надати доказ фінансового  забезпечення своєї відповідальності, гарантію банку або іншої кредитної установи перед туристом згідно з установленим  порядком.

Звертаємо Вашу увагу, що мінімальний розмір фінансового забезпечення для суб'єктів ліцензування «Туристичного  оператора» складає суму, еквівалентну не менше ніж 20 000 євро.

До послуг з отримання ліцензії на туроператорську діяльність входить наступне:

 • кваліфікована консультація щодо процедури оформлення ліцензії;
 • представництво Ваших інтересів в органах ліцензування;
 • розробка, підготовка та узгодження необхідної для оформлення ліцензії документації;
 • підготовка та подання пакету документів до Державної служби туризму і курортів;
 • отримання ліцензії.

Для отримання ліцензії на туроператорську діяльність необхідно надати наступні документи:

 1. Заяву встановленого зразка.
 2. Опис документів.
 3. Виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 4. Документи, що підтверджують право власності або оренди офісу (копія, завірена підписом керівника та печаткою);
 5. Довідка з банківської або іншої кредитної установи про підтвердження фінансового забезпечення у розмірі 20000 євро  (банківська гарантія) (нотаріальна копія);
 6. Договір зі страховою компанією про обов'язкове страхування (медичне і від нещасного випадку) туристів, які здійснюють  туристичні подорожі (копія, завірена підписом керівника та печаткою);
 7. Довіреність на представлення інтересів замовника в державних органах.

По завершенню процедури отримання ліцензії на туроператорську діяльність Ви одержуєте: ліцензію встановленого зразка.


Дізнатись вартість
Top