~  широкий перелік послуг  ~

Ми пропонуємо широкий перелік послуг бізнесу та приватним клієнтам, який стосується різних сфер їхньої діяльності, та маємо на меті побудувати довготривалі відносити задля взаємної вигоди всіх сторін.

Щоб дізнатися деталі послуги, виберіть сферу, яка вас цікавить.


Реєстрація бізнесу

Державна реєстрація заново створеної юридичної особи; державна реєстрація змін; отримання Витягу та Виписки з ЄДР; ліквідація компаній.


Послуги перекладу

Переклад корпоративних, комерційних, особових, особистих та приватних документів, імейлів, веб-сайтів, програмного забезпечення тощо.


Для нерезидентів

Послуги для іноземців та осіб без громадянства в Україні; юр. супровід компаній з іноземними працівниками; отримання посвідки на проживання.


Ліцензії та дозволи

Юридична допомога з отримання ліцензій, дозволів та патентів у різних органах державної влади для компаній та фіз.осіб-підприємців.


Апостиль + легалізація

Апостилювання та консульська легалізація документів, виданих в Україні (за кордоном) і призначених для використання за кордоном (в Україні).


Інші юридичні послуги

Юридична допомога з різних правових питань; аналіз і складання угод, контрактів, скарг, позовів; юридична консультація тощо.

Top