СКЛАДАННЯ ПРЕТЕНЗІЙ

Юридична компанія "Lion's Mark" надає послуги зі складання претензій.

У практиці ведення бізнесу, має місце проблема невиконання або неналежного виконання зобов'язань за договором, зокрема несплатою контрагентом грошових коштів за договором та ін.

В силу зобов'язання одна особа (боржник) зобов'язана вчинити на користь іншої особи (кредитора) певну дію, як-то: передати майно, виконати роботу, сплатити гроші тощо, або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.

У разі, якщо контрагент відмовляється виконувати зобов'язання за договором - необхідно вимагати виконання зобов'язання в судовому порядку. Однак, не варто забувати про досудовий порядок врегулювання спору. Це процедура, зміст якої полягає в тому, що потерпіла сторона пред'являє порушнику певні вимоги. Вони викладаються в претензії і повинні компенсувати той збиток, який був йому завданий внаслідок неправомірних дій особи.

Переваги претензії:

  • Відсутність зайвих грошових витрат: при подачі позову потрібно сплатити судове мито, витрати на копіювання та збір необхідних документів, і ви зрозумієте, що розв'язання спору в суді - процес дуже витратний як за часом, так і по грошах. Послуги представлення ваших інтересів адвокатом у суді будуть коштувати дорожче, ніж процес врегулювання спору в досудовому порядку. І, якщо рішення буде прийнято не на вашу користь, ці витрати ви ніколи не повернете.
  • Подача позовної заяви в суд - це не просто написання тексту на аркуші паперу, а складна і відповідальна процедура. Якщо позов складений не у відповідності з процесуальним законом, суд може його залишити без руху або повернути. В результаті ви витратите велику кількість часу на його складання. Досудовий порядок вирішення спору є найбільш доцільним і найменш витратним рішенням в даній ситуації.

Дотримання досудового порядку, спрямування контрагентам претензії, необхідно, якщо це передбачено законом або договором.

По своїй складності досудові спори нітрохи не поступаються справам, що розглядаються в судах. Будуть потрібні юридичні знання, фінансові кошти, докази та стратегія захисту. Фахівці Юридичної компанії "Lion's Mark" будуть раді Вам у цьому допомогти.


Дізнатись вартість
Top