Юридичні послуги у сфері отримання ліцензій та дозволів

Юридична компанія "Lion's Mark" надає послуги з ліцензування різних видів господарської діяльності для юридичних і фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності. Надання даних послуг передбачає оформлення документів і подання їх до органу ліцензування для отримання ліцензій, що діють на всій території України.

Юристи компанії "Lion's Mark" нададуть Вам всю необхідну інформацію та сформують повний пакет документів відповідно до вимог Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та ліцензійних умов, затверджених компетентними органами.

Ліцензія - це документ державного зразка, який підтверджує право на проведення господарської діяльності зазначеного виду протягом певного часу за умови дотримання ліцензійних вимог. Отримавши такий документ, Ви стаєте ліцензіатом і маєте чітко дотримуватися організаційних, кваліфікаційних та інших спеціальних вимог, встановлених в ліцензійних умовах для конкретних видів господарської діяльності.

Одним з профільних напрямків діяльності юридичної компанії "Lion's Mark" є надання допомоги з отримання різного виду дозволів.

Юридична компанія "Lion's Mark" пропонує Вам свою кваліфіковану допомогу в отриманні ліцензій з наступних видів діяльності, а також необхідних дозволів:


Top