ІТ, веб, програмні продукти, локалізація

Сьогодні ІТ-індустрія займає одну з провідних позицій у світовій економіці, а її прогрес є дуже бурхливим і динамічним.

Веб-сервіси та численні мобільні додатки стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Саме тому локалізація програмного забезпечення є обов'язковою запорукою того, що ваш бізнес крокує нога в ногу з сучасними світовими тенденціями, де зручність та легкість користування робить ваш сервіс конкурентоспроможним.

Електронна комерція, інтернет-магазини, міжнародна доставка, консалтинг, бухгалтерський облік, юридичні послуги, електронний банкінг... Сьогодні не важливе фактичне місцезнаходження клієнта, адже він може знайти все це в Інтернеті або в мобільному додатку. Існують численні дослідження, які однозначно вказують на той факт, що локалізація має вирішальне значення для міжнародних клієнтів, оскільки останні віддають перевагу інформації та продуктам рідною мовою.

Іншими словами, якість локалізації програмного забезпечення є вірною запорукою вашого успіху.

Її ключові особливості включають локалізацію інтерфейсу користувача (UI), довжину тексту, дату, час і місцеву валюту тощо. Кінцевим результатом є бездоганний досвід користувачів і, звісно, задоволені клієнти.

Компанія Lion's Mark надає послуги з локалізації програмного забезпечення та веб-сайтів та буде рада допомогти вам покращити свою глобальну присутність та інструменти, адаптуючи ваші сервіси до місцевих вимог.


    Дізнатись вартість
    Top