Переклад корпоративних документів

Запорукою успішного ведення бізнесу виступають багато складових, які варто враховувати в операційній діяльності компанії. Важливим ланцюгом, який об’єднує різні ланки та напрямки вашого бізнесу, є документообіг, адже він впливає на швидкість обробки та наявність актуальної інформації під рукою, що дозволяє приймати правильні рішення та своєчасно проводити оформлення ділових відносин з контр-агентами, в тому числі й зарубіжними. В даному випадку необхідною ланкою також стає оперативний, а головне – якісний переклад корпоративної документації, необхідної для повсякденної діяльності компанії, а також для укладання угод, починаючи від ведення ділової переписки і закінчуючи перекладом пакету документів, над складанням яких плідно попрацювала команда юристів.

Тому ми будемо раді допомогти вам в цьому важливому напрямку роботи і забезпечимо якісним перекладом в найкоротші терміни з дотриманням конфіденційності стосовно будь-якої інформації, отриманої від замовника.

Компанія Lion’s Mark пропонує свої послуги в сфері перекладу корпоративних документів, до переліку яких входить, серед іншого, наступне:

  • Переклад статуту та інших засновницьких документів
  • Переклад протоколів зборів учасників товариства
  • Переклад аудиторських та податкових звітів, бухгалтерської та банківської документації тощо
  • Переклад різного роду угод, договорів, контрактів та додатків до них
  • Переклад внутрішньої корпоративної документації
  • Переклад ділового листування та іншої кореспонденції

Ви будете задоволені результатами незалежно від специфіки та складності документів, які перекладаються.


Дізнатись вартість
Top